
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х22,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х22,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4178 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140131 |
| Салмақ | 1,812 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 140124, 140125, 140126, 140127, 140128 шегелер мен қапсырмаларға арналған шеге қағатын тапанша 140129,140130, 140131, 140132, 140133, 140134, 140135, 140136, 140137 |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 175.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/6ec/mftop56xtw2lyanq0fkuhmio70gs3olv/140131_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/f0b/y4mf071hx4k2fwwgmn1pdw22uzzktpcj/140131_V_3.jpg |
| Қысқаша атауы | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х22,0, 5000 дана) |
| Ең жоғары баға | 1480.00 |
| Брутто салмағы, кг | 1,812 |
| Таза салмағы, кг | 1,9 |
| Ең төменгі баға | 1480.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х22,0, 5000 дана) |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х22,0, 5000 дана) |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP2HSGN3J5, IV9LOP2HSGOQRB, IV9LOP2HSGSLJV, IV9LOP2HSGV5S4, IV9LOP2HSH1CCK, IV9LOP2HSH365S, IV9LOP2HSH54LU, IV9LOP2HSH7NF9 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5787 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20151225 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298383285 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

