
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х28,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х28,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4011 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140133 |
| Салмақ | 2,27 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 140124, 140125, 140126, 140127, 140128 шегелер мен қапсырмаларға арналған шеге қағатын тапанша 140129,140130, 140131, 140132, 140133, 140134, 140135, 140136, 140137 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындық_шиптор | 175.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/713/0j8kpisma32ari3pdb59qwoph3f4e2l0/140133_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/936/okky5jfg6su9nn0dcizybngkcmhjpffk/140133_V_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/2cb/j7njrj49e156a7s6k823wevoigdo49b1/140133_V_4.jpg |
| Қысқаша атауы | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х28,0, 5000 дана) |
| Ең жоғары баға | 1760.00 |
| Брутто салмағы, кг | 2,27 |
| Таза салмағы, кг | 2,38 |
| Ең төменгі баға | 1760.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х28,0, 5000 дана) |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х28,0, 5000 дана) |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP2HSGN3J5, IV9LOP2HSGOQRB, IV9LOP2HSGQL3T, IV9LOP2HSGSLJV, IV9LOP2HSGV5S4, IV9LOP2HSH1CCK, IV9LOP2HSH365S, IV9LOP2HSH54LU, IV9LOP2HSH7NF9 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7857 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20151225 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298383308 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

