
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х38,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х38,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2746 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140136 |
| Салмақ | 3,246 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 140124, 140125, 140126, 140127, 140128 шегелер мен қапсырмаларға арналған шеге қағатын тапанша 140129,140130, 140131, 140132, 140133, 140134, 140135, 140136, 140137 |
| Биіктік_шиптор | 40.00 |
| Ұзындық_шиптор | 175.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e8f/py0stqqkt70a2ztijafpkzn400l86wfs/140136_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/a2e/wgkglltfrq5yzxzvzla4va7djk40nuja/140136_V_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/2c3/7i13ihvvilb45zybtxgungd4e381vs5p/140136_V_4.jpg |
| Қысқаша атауы | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х38,0, 5000 дана) |
| Ең жоғары баға | 2400.00 |
| Брутто салмағы, кг | 3,246 |
| Таза салмағы, кг | 3,33 |
| Ең төменгі баға | 2400.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х38,0, 5000 дана) |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х38,0, 5000 дана) |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP2HSGN3J5, IV9LOP2HSGOQRB, IV9LOP2HSGQL3T, IV9LOP2HSGSLJV, IV9LOP2HSGV5S4, IV9LOP2HSH1CCK, IV9LOP2HSH365S, IV9LOP2HSH7NF9 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6615 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20151225 |
| Шиптордың ені | 135.00 |
| Штрих-код | 4260298383339 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

