
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 15 мм, 10000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 15 мм, 10000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3634 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140114 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шпилькаларға арналған шпилькалы тескіш пистолет 140114, 140115, 140116, Қапсырмаларға арналған шпилькалы тескіш пистолет 140117, 140118, 140114 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 70.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/193/3o7ercb9b0oh7uv2fs7tbqy4eog2bqs1/140114_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/76f/aqlmno0srrw9bfw12lp8f5lem6uf2hxu/140114_V_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/599/m2b30mna49whd29nr74gpfpbupykwh18/140114_V_4.jpg |
| Қысқаша атауы | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 15 мм, 10000 дана) |
| Ең жоғары баға | 460.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,39 |
| Таза салмағы, кг | 0,35 |
| Ең төменгі баға | 460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 15 мм, 10000 дана) |
| Сайттың атауы толық | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 15 мм, 10000 дана) |
| Қалдық | 10 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAH130A, IV9LOP0RAH3UGD |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6895 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298381328 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

