
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 20 мм, 10000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 20 мм, 10000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4221 |
| Артикул | 140115 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шпилькаларға арналған шпилькалы тескіш тапанша 140114, 140115, 140116 |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 70.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/95d/qg4ybiwdgyyr513pfg1n5uu2b9wp7h1w/140115_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/d64/sw3wd6z3bqgnfg0jl00s9med8ysuk2ar/140115_V_3.jpg |
| Қысқаша атауы | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 20 мм, 10000 дана) |
| Ең жоғары баға | 560.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,5 |
| Таза салмағы, кг | 0,42 |
| Ең төменгі баға | 560.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 20 мм, 10000 дана) |
| Сайттың атауы толық | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 20 мм, 10000 дана) |
| Қалдық | 13 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAGV1O3, IV9LOP0RAH3UGD |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5641 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298381335 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

