
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 25 мм, 10000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 25 мм, 10000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.63 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4117 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140116 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шпилькаларға арналған шпилькалы тескіш тапанша 140114, 140115, 140116 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындық_шиптор | 70.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/2b2/g34lbjkmfnlr2uuocvembpwpz4mg5bnf/140116_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/977/er5fl70yxpflzr1nb3ofoghher9jkwgz/140116_V_3.jpg |
| Қысқаша атауы | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 25 мм, 10000 дана) |
| Ең жоғары баға | 650.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,63 |
| Таза салмағы, кг | 0,6 |
| Ең төменгі баға | 650.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 25 мм, 10000 дана) |
| Сайттың атауы толық | P25 үшін FUBAG шпилькалары (0,64, 25 мм, 10000 дана) |
| Қалдық | 19 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAGV1O3, IV9LOP0RAH130A |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6919 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298381342 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

