
FUBAG BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш төменгі резервуармен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш төменгі резервуармен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2533 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 110105 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Төменгі резервуары бар BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш компрессорлары, ауа құралының қосқыштары, Ауа құралының шлангтары, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қауіпсіздік костюмі |
| Биіктік_шиптор | 310.00 |
| Қысым, бар | 3,5 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 180.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш төменгі резервуармен |
| Ең жоғары баға | 2660.00 |
| Максималды қысым, бар | 3,5 |
| Брутто салмағы, кг | 1,1 |
| Таза салмағы, кг | 1,1 |
| Ең төменгі баға | 2660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш төменгі резервуармен |
| Сайттың атауы толық | FUBAG BASIC S1000/1.8 HP бояу бүріккіш төменгі резервуармен |
| Цистернаның көлемі, л | 1 |
| Қалдық | 4 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L1B6H48OV, IV9LOP0NC02A5P, IV9LOP0NDAIO06 |
| Ауа шығыны, л/мин | 160 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Саптама, мм | 1,8 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12986 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110623 |
| Бояудың орташа шығыны, мл/мин | 200 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ, Автокөлікті бояуға арналған бүріккіш пистолет – қайсысы жақсы |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/971/tinh9nzq317ug9s8r8yfq1ztez4abw3r/FBGmanual_SprayGun.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260145685067 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

