
FUBAG EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш пистолет
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш пистолет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.846 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2735 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 110141 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуары бар бояу бүріккіш компрессорлары, ауа құралының қосқыштары, EXPERT G600/1.5 HVLP үшін шлангтар мен саптамалар, Fubag қорғаныс костюмі, резервуар, саптамалар (110141-бап үшін) |
| Биіктік_шиптор | 132.00 |
| Қысым, бар | 3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 225.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш пистолет |
| Ең жоғары баға | 2300.00 |
| Максималды қысым, бар | 3 |
| Брутто салмағы, кг | 0,846 |
| Таза салмағы, кг | 0,846 |
| Ең төменгі баға | 2300.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш пистолет |
| Сайттың атауы толық | FUBAG EXPERT G600/1.5 HVLP үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш пистолет |
| Цистернаның көлемі, л | 0,6 |
| Қалдық | 10 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L1B6H9O91, 4FB38L1B6HG495, 4FB38L1B6HPN9H, IV9LOP0NC0F0MO |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ауа шығыны, л/мин | 265 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Саптама, мм | 1,5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 13060 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Бояудың орташа шығыны, мл/мин | 130 - 210 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ, Автокөлікті бояуға арналған бүріккіш пистолет – қайсысы жақсы |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/971/tinh9nzq317ug9s8r8yfq1ztez4abw3r/FBGmanual_SprayGun.pdf |
| Түсі | күміс-ақ |
| Шиптордың ені | 120.00 |
| Штрих-код | 4260145689843 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

