
FUBAG EXPERT S1000 бояу бүріккіші/1.5 Төменгі цистернасы бар HVLP
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG EXPERT S1000 бояу бүріккіші/1.5 Төменгі цистернасы бар HVLP
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.186 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 9200 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 110142 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс костюмі, резервуар, саптамалар (110142-бап үшін) |
| Биіктік_шиптор | 150.00 |
| Қысым, бар | 3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 225.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG EXPERT S1000 бояу бүріккіші/1.5 Төменгі цистернасы бар HVLP |
| Ең жоғары баға | 2750.00 |
| Максималды қысым, бар | 3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,186 |
| Таза салмағы, кг | 1,186 |
| Ең төменгі баға | 2750.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG EXPERT S1000 бояу бүріккіші/1.5 Төменгі цистернасы бар HVLP |
| Сайттың атауы толық | FUBAG EXPERT S1000 бояу бүріккіші/1.5 Төменгі цистернасы бар HVLP |
| Цистернаның көлемі, л | 1 |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L1B6HKS98, 4FB38L1B6H48OV |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ауа шығыны, л/мин | 266 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Саптама, мм | 1,5 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Бояудың орташа шығыны, мл/мин | 210 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/971/tinh9nzq317ug9s8r8yfq1ztez4abw3r/FBGmanual_SprayGun.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 125.00 |
| Штрих-код | 4260145689850 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

