
FUBAG MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш үстіңгі резервуары және беріліс қорабы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш үстіңгі резервуары және беріліс қорабы бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2737 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 110106 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 110106 үстіңгі резервуары бар MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш компрессорлары, пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс костюмі, MASTER G600/1.4 HVLP шлангілері мен саптамалары, резервуар, саптамалар (110106-бап үшін) |
| Биіктік_шиптор | 230.00 |
| Қысым, бар | 3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Қысқаша атауы | FUBAG MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш үстіңгі резервуары және беріліс қорабы бар |
| Ең жоғары баға | 3010.00 |
| Максималды қысым, бар | 3 |
| Брутто салмағы, кг | 1 |
| Таза салмағы, кг | 1 |
| Ең төменгі баға | 3010.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш үстіңгі резервуары және беріліс қорабы бар |
| Сайттың атауы толық | FUBAG MASTER G600/1.4 HVLP бояу бүріккіш үстіңгі резервуары және беріліс қорабы бар |
| Цистернаның көлемі, л | 0,6 |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L1B6H9O91, 4FB38L1B6HG495, IV9LOP0NBVIJOU, IV9LOP0NC0F0MO |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ауа шығыны, л/мин | 198 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Саптама, мм | 1,4 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 15320 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110623 |
| Бояудың орташа шығыны, мл/мин | 190 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ, Автокөлікті бояуға арналған бүріккіш пистолет – қайсысы жақсы |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/971/tinh9nzq317ug9s8r8yfq1ztez4abw3r/FBGmanual_SprayGun.pdf |
| Түсі | күміс-ақ |
| Шиптордың ені | 150.00 |
| Штрих-код | 4260145685074 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

