
Үстіңгі цистернасы бар FUBAG текстуралық DECOR G5000 тапаншасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі цистернасы бар FUBAG текстуралық DECOR G5000 тапаншасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2581 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 110148 |
| Салмақ | 1,392 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | DECOR G5000 бояу бүріккіш компрессорлары, пневматикалық құралдарға арналған шлангтар, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 240.00 |
| Қысым, бар | 3,5 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 270.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Үстіңгі цистернасы бар FUBAG текстуралық DECOR G5000 тапаншасы |
| Ең жоғары баға | 3190.00 |
| Максималды қысым, бар | 3,5 |
| Брутто салмағы, кг | 1,392 |
| Таза салмағы, кг | 1,392 |
| Ең төменгі баға | 3190.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Үстіңгі цистернасы бар FUBAG текстуралық DECOR G5000 тапаншасы |
| Сайттың атауы толық | Үстіңгі цистернасы бар FUBAG текстуралық DECOR G5000 тапаншасы |
| Цистернаның көлемі, л | 4,5 |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L1B6HKS98, IV9LOP0NDAIO06 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ауа шығыны, л/мин | 149 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Саптама, мм | 4 / 6 / 8 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 14175 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/dce/2jto3vjh0m43fus53tw42gbw195plf8l/FBGmanual_HopperGun.pdf |
| Түсі | Ақ |
| Шиптордың ені | 240.00 |
| Штрих-код | 4260145689836 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

