
FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,1 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,1 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4116 |
| Артикул | 130113 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 130113, 130114 үшін бояу бүріккіштері, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 1.1 мм MAESTRO G600 |
| Ең жоғары баға | 1060.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,096 |
| Таза салмағы, кг | 0,173 |
| Ең төменгі баға | 1060.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 1.1 мм MAESTRO G600 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,1 мм саптама |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND9N6LA |
| Саптама, мм | 1,1 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6179 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381120 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

