
EXPERT S1.2 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EXPERT S1.2 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3220 |
| Артикул | 130120 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130120, 130121, 130122, 130123, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 1.2 мм EXPERT S1000 |
| Ең жоғары баға | 800.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,126 |
| Таза салмағы, кг | 0,128 |
| Ең төменгі баға | 800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 1.2 мм EXPERT S1000 |
| Сайттың атауы толық | EXPERT S1.2 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0Q1QA28K, IV9LOP0Q1QCAGP, IV9LOP0Q1QEFH2 |
| Саптама, мм | 1,2 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7883 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150402 |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381144 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

