
FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,4 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,4 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3019 |
| Артикул | 130114 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 130113, 130114 үшін бояу бүріккіштері, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 1.4 мм MAESTRO G600 |
| Ең жоғары баға | 1060.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,096 |
| Таза салмағы, кг | 0,173 |
| Ең төменгі баға | 1060.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 1.4 мм MAESTRO G600 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG MAESTRO G600 бояу бүріккішіне арналған 1,4 мм саптама |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND9H5VD |
| Саптама, мм | 1,4 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7955 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/f0a/9js9rg6fyiuj73me2ge96zfrl52xzsyq/130114_V1.jpg |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381137 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

