
EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1.7 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1.7 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2815 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 130108 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130107, 130108, 130109 және 130110, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 1.7 мм EXPERT G600 |
| Ең жоғары баға | 800.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,122 |
| Таза салмағы, кг | 0,128 |
| Ең төменгі баға | 800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 1.7 мм EXPERT G600 |
| Сайттың атауы толық | EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1.7 мм саптама |
| Қалдық | 9 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND8VBS3, IV9LOP0ND9B0F5, IV9LOP0ND9DTF8 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Саптама, мм | 1,7 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8112 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381090 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

