
EXPERT S1.7 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EXPERT S1.7 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4067 |
| Артикул | 130121 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130120, 130121, 130122, 130123, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/28e/vfpo70etjau1uycuw0hd3qlxuqm7daya/130121_1.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 1.7 мм EXPERT S1000 |
| Ең жоғары баға | 800.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,124 |
| Таза салмағы, кг | 0,128 |
| Ең төменгі баға | 800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 1.7 мм EXPERT S1000 |
| Сайттың атауы толық | EXPERT S1.7 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 1000 мм саптама |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0Q1Q5KOJ, IV9LOP0Q1QCAGP, IV9LOP0Q1QEFH2 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Саптама, мм | 1,7 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7257 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150402 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/28e/vfpo70etjau1uycuw0hd3qlxuqm7daya/130121_1.jpg |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381151 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

