
EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 2.0 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 2.0 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3822 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 130109 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130107, 130108, 130109 және 130110, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 2.0 мм EXPERT G600 |
| Ең жоғары баға | 800.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,122 |
| Таза салмағы, кг | 0,128 |
| Ең төменгі баға | 800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 2.0 мм EXPERT G600 |
| Сайттың атауы толық | EXPERT G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG 2.0 мм саптама |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND8VBS3, IV9LOP0ND97ML8, IV9LOP0ND9DTF8 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Саптама, мм | 2 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7410 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381106 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

