
FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,0 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,0 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3916 |
| Артикул | 130105 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130105, 130106, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 2.0 мм BASIC S750 |
| Ең жоғары баға | 350.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,07 |
| Таза салмағы, кг | 0,08 |
| Ең төменгі баға | 350.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 2.0 мм BASIC S750 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,0 мм саптама |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND8QHG1 |
| Саптама, мм | 2 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6976 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381069 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

