
MASTER G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG саптамасы 2,5 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MASTER G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG саптамасы 2,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3181 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 130102 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130100, 130101, 130102, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 2.5 мм MASTER G600 |
| Ең жоғары баға | 800.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,122 |
| Таза салмағы, кг | 0,125 |
| Ең төменгі баға | 800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 2.5 мм MASTER G600 |
| Сайттың атауы толық | MASTER G600 бояу бүріккішіне арналған FUBAG саптамасы 2,5 мм |
| Қалдық | 10 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0NCQC2GH, IV9LOP0NCQOOI2 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Саптама, мм | 2,5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8329 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381038 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

