
FUBAG BASIC G600 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG BASIC G600 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3824 |
| Артикул | 130104 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130103, 130104, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/de2/fbj5mgiax91psxmkp0w3z7hm0e9drops/130104_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 2.5 мм BASIC G600 |
| Ең жоғары баға | 440.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,07 |
| Таза салмағы, кг | 0,078 |
| Ең төменгі баға | 440.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 2.5 мм BASIC G600 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG BASIC G600 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама |
| Қалдық | 8 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND87SL4 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Саптама, мм | 2,5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7605 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381052 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

