
FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3977 |
| Артикул | 130106 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Саптамаларға арналған бояу бүріккіштері 130105, 130106, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/0d5/gznz6uic05a6art82doo0zovq6cgvp90/130106_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG саптама 2.5 мм BASIC S750 |
| Ең жоғары баға | 440.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,072 |
| Таза салмағы, кг | 0,08 |
| Ең төменгі баға | 440.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG саптама 2.5 мм BASIC S750 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG BASIC S750 бояу бүріккішіне арналған 2,5 мм саптама |
| Қалдық | 9 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0ND8IKM4 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Саптама, мм | 2,5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8509 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150320 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 85.00 |
| Штрих-код | 4260298381076 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

