
FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/2 дюйм М
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/2 дюйм М
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7954 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 180264 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 40.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/2 дюйм М |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,046 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/2 дюйм М |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/2 дюйм М |
| Қалдық | 6 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF8D1LU |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6358 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 20.00 |
| Штрих-код | 4260145689300 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

