
9Х11 мм қысқыш сақинасы бар FUBAG 1/4 дюймдік 6 мм майшабақ адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
9Х11 мм қысқыш сақинасы бар FUBAG 1/4 дюймдік 6 мм майшабақ адаптері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8075 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 180250 |
| Биіктік_шиптор | 17.00 |
| Ұзындық_шиптор | 35.00 |
| Қысқаша атауы | 9Х11 мм қысқыш сақинасы бар FUBAG 1/4 дюймдік 6 мм майшабақ адаптері |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,018 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | 9Х11 мм қысқыш сақинасы бар FUBAG 1/4 дюймдік 6 мм майшабақ адаптері |
| Сайттың атауы толық | 9Х11 мм қысқыш сақинасы бар FUBAG 1/4 дюймдік 6 мм майшабақ адаптері |
| Қалдық | 23 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF7JE3F |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7372 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 17.00 |
| Штрих-код | 4260145689232 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

