
FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 8 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюймдік F
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 8 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюймдік F
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 6961 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 180251 |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 35.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 8 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюймдік F |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,027 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 8 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюймдік F |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 8 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюймдік F |
| Қалдық | 11 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF7N03S |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8271 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 15.00 |
| Штрих-код | 4260145689249 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

