
FUBAG 10х15 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 10х15 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8063 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 180265 |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 32.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 10х15 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,02 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 10х15 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 10х15 мм қысқыш сақинасы бар 10 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Қалдық | 11 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF8G467 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8691 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 12.00 |
| Штрих-код | 4260145689317 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

