
FUBAG 17Х20 мм қысқыш сақинасы бар 12 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 17Х20 мм қысқыш сақинасы бар 12 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8096 |
| Артикул | 180266 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 40.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 17Х20 мм қысқыш сақинасы бар 12 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,028 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 17Х20 мм қысқыш сақинасы бар 12 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 17Х20 мм қысқыш сақинасы бар 12 мм майшабақ адаптеріне 1/4 дюйм М |
| Қалдық | 8 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF8JAUA |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5709 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 15.00 |
| Штрих-код | 4260145689324 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

