
FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 1/8 дюймдік 8 мм майшабақ адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 1/8 дюймдік 8 мм майшабақ адаптері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7389 |
| Артикул | 180267 |
| Биіктік_шиптор | 12.00 |
| Ұзындық_шиптор | 33.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 1/8 дюймдік 8 мм майшабақ адаптері |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,014 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 1/8 дюймдік 8 мм майшабақ адаптері |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 11Х13 мм қысқыш сақинасы бар 1/8 дюймдік 8 мм майшабақ адаптері |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAC0IIV |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5535 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 12.00 |
| Штрих-код | 4260298381540 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

