
FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 3/8 дюймдік 10 мм майшабақ адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 3/8 дюймдік 10 мм майшабақ адаптері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8094 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 180263 |
| Биіктік_шиптор | 17.00 |
| Ұзындық_шиптор | 40.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 3/8 дюймдік 10 мм майшабақ адаптері |
| Ең жоғары баға | 100.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,03 |
| Ең төменгі баға | 100.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 3/8 дюймдік 10 мм майшабақ адаптері |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 15Х18 мм қысқыш сақинасы бар 3/8 дюймдік 10 мм майшабақ адаптері |
| Қалдық | 16 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LON1MF887LJ |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6078 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20130815 |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 17.00 |
| Штрих-код | 4260145689294 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

