
N90C үшін барабанды шегелер FUBAG (3,05х90 мм, тегіс, 4500 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N90C үшін барабанды шегелер FUBAG (3,05х90 мм, тегіс, 4500 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2899 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140194 |
| Биіктік_шиптор | 220.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 6,9 - 7,1 |
| Ұзындық_шиптор | 470.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 4500 |
| Қысқаша атауы | N90C 3.05х90мм үшін FUBAG шегелері тегіс |
| Ең жоғары баға | 9402.30 |
| Ең төменгі баға | 9402.30 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N90C 3.05х90мм үшін FUBAG шегелері тегіс |
| Сайттың атауы толық | N90C үшін барабанды шегелер FUBAG (3,05х90 мм, тегіс, 4500 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6889 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 330.00 |
| Штрих-код | 4260614313682 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

