
FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х32 мм, тегіс, 7200 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х32 мм, тегіс, 7200 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2742 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140144 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | R45 және шеге қағуға арналған пистолетке арналған барабанды шегелер , Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 180.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 9 - 9,5 |
| Ұзындық_шиптор | 480.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 7200 |
| Қысқаша атауы | FUBAG R45 32 мм тегіс шегелер |
| Ең жоғары баға | 9686.70 |
| Ең төменгі баға | 9686.70 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG R45 32 мм тегіс шегелер |
| Сайттың атауы толық | FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х32 мм, тегіс, 7200 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6023 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 300.00 |
| Штрих-код | 4260614313323 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

