
FUBAG Пневмогайковерт IWM 1900 1 дюйм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмогайковерт IWM 1900 1 дюйм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 7.945 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 1890 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8315 |
| Max айналу сәті, н/м | 1890 |
| Артикул | 100265 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | IWM 1900 1" пневмогайковертіне арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 140.00 |
| Ұзындық_шиптор | 340.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневмогайковерт IWM 1900 1 дюйм |
| Айналу сәті, Нм | 1890 |
| Ең жоғары баға | 37160.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Брутто салмағы, кг | 18,9 |
| Таза салмағы, кг | 8,45 |
| Ең төменгі баға | 37160.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневмогайковерт IWM 1900 1 дюйм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмогайковерт IWM 1900 1 дюйм |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/2" |
| Қону алаңы, дюйм | 1" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TA0HGHVF7, IV9LOQ1L2UENKT, IV9LOQ1L2UGJKU |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 1/2" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6882 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190215 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 397 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 88,70 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/4d1/bk32wo3sk44qw2pwmomj3jz9hc9ekmmi/FBGmanual_IWM.pdf |
| Шиптордың ені | 320.00 |
| Штрих-код | 4260298389065 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

