
FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.964 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 675 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8948 |
| Max айналу сәті, н/м | 675 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100201 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Жинағы бар IW900 1/2" соққылы пневмогайковертке және IW900 1/2" соққылы пневмогайковерге арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныш костюмі |
| Биіктік_шиптор | 75.00 |
| Ұзындық_шиптор | 220.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт |
| Айналу сәті, Нм | 675 |
| Ең жоғары баға | 11430.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Брутто салмағы, кг | 2,64 |
| Таза салмағы, кг | 2,64 |
| Ең төменгі баға | 11430.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт |
| Сайттың атауы толық | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOQ1L2U4J4J |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3518 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190110 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 248 |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 95,3 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/4d1/bk32wo3sk44qw2pwmomj3jz9hc9ekmmi/FBGmanual_IWM.pdf |
| Шиптордың ені | 210.00 |
| Штрих-код | 4260298389010 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

