
FUBAG SG2 үшін 250 мм түзу иық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG SG2 үшін 250 мм түзу иық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3792 |
| Артикул | 31 419 |
| Салмақ | 0,66 кг |
| Биіктік_шиптор | 17.00 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 250 |
| Ұзындық_шиптор | 260.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/d1a/09y3i4cwgfty88rt5s61gd82v8910rym/31419_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG SG2 үшін 250 мм түзу иық |
| Ең жоғары баға | 13920.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 13920.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG SG2 үшін 250 мм түзу иық |
| Сайттың атауы толық | FUBAG SG2 үшін 250 мм түзу иық |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5226 |
| Шиптордың ені | 17.00 |
| Штрих-код | 4260614314191 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

