
FB 250 3 м оттығы бар FUBAG INMIG 250 T жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB 250 3 м оттығы бар FUBAG INMIG 250 T жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 30.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2880 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31436.1 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | INMIG 250 T үшін дәнекерлеуге арналған керек-жарақтар , Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Дәнекерлеуші сөмкелері, Дәнекерлеуші роликтері, MIG/MAC дәнекерлеуші маскалары |
| Биіктік_шиптор | 385.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 300 / 15 |
| Сымның диаметрі, мм | 0,6 - 1,2 |
| Электродтың диаметрі max, мм | 5 |
| Электродтың диаметрі min, мм | 1,6 |
| МИГ/МАГ режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | 50 - 250 |
| TIG режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | TIG дәнекерлеуі жоқ |
| ММА режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | 10 - 250 |
| Шлангтың ұзындығы, м | 3 |
| Ұзындық_шиптор | 725.00 |
| Электрод ұстағышы бар кабель, м | Жоқ |
| Қорғау класы (IP) | IP23 |
| Оқшаулау сыныбы | H |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Берілетін роликтер саны | 2 |
| Жинақтау | 2,5 м мыс жерге тұйықтау кабелі, 3 м газ шлангісі, екі сымды ойық ролик, 0,8-1,0 мм, Қайтару кабелі 4 м. 35 шаршы.мм |
| Жиынтықтаушы тауарлар | FUBAG оттық FB 250 3m |
| Қысқаша атауы | FB 250 3 м оттығы бар FUBAG INMIG 250 T жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы |
| Ең жоғары баға | 92590.00 |
| Максималды тұтынылатын ток, А | 20 |
| Брутто салмағы, кг | 30,7 |
| Таза салмағы, кг | 26 |
| Қысқышы бар мыс жерге тұйықтау кабелі, м | 4 |
| Ең төменгі баға | 92590.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB 250 3 м оттығы бар FUBAG INMIG 250 T жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы |
| Сайттың атауы толық | FB 250 3 м оттығы бар FUBAG INMIG 250 T жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы |
| Кейстің болуы | Жоқ |
| Синергияның болуы | Жоқ |
| Қоректендіру кернеуі, В | 400 |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі, В | 65 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Оттықты салқындату | Әуе |
| Т=40 град кезінде max токтағы ПВ. Бірге, % | 60 |
| Сәйкес оттықтар | FUBAG оттық FB 250 3m, FUBAG оттық FB 250 4m, FUBAG оттық FB 250 5m |
| Тұтынылатын қуат, КВа | 12 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 8,7 |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0VENKFQJ, L7L28UB3NFJLK3 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Артықшылықтары | Дәнекерлеу параметрлерінің дәлдігі, Сенімді қосылым, Ұтқырлық |
| Жұмыс температурасы, °C | -10...+40 °С |
| ММА қосқышы | DX35 |
| Оттық қосқышы | Euro |
| Импульсті дәнекерлеу режимі | Жоқ |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Алюминийді дәнекерлеу | Жоқ |
| ПВ кезіндегі дәнекерлеу тогы 100% және t=40 град. Бірге, % | 200 |
| Газдар қоспасындағы ПВ 60% кезіндегі дәнекерлеу тогы, А | 250 |
| ПВ кезіндегі дәнекерлеу тогы 60% және t=40 град. С, А | 250 |
| Сымды беру жылдамдығы, м/мин | 18 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 17034 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20160103 |
| Техникалық: Графикалық блоктар | Дәнекерлеу параметрлерінің дәлдігі, сенімді қосылым, Тасымалдау кезінде сенімді бекіту үшін сырғанауға қарсы төсемі бар алюминий тұтқасы. |
| Дәнекерлеу түрі | MMA / MIG/MAG / TIG |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/fb9/mn5j297tf141oy1vrxwio9zpt6m6sxuc/31436_manual.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/ed5/6k2fx2d4spm69i6arf3nz7rcyr7cy4hr/fb250.pdf |
| Түсі | Қызыл |
| Сандық дисплей | Иә |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Шиптордың ені | 310.00 |
| Штрих-код | 4260686416120 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

