
FUBAG Өздігінен қорғайтын өзекті сым FB 71TGS 0.8 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Өздігінен қорғайтын өзекті сым FB 71TGS 0.8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2497 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 38999 |
| Тауардың биіктігі, мм | 105 |
| Биіктік_шиптор | 49.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 100 / 1 |
| Сымның диаметрі, мм | 0,8 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 50 |
| Ұзындық_шиптор | 102.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/688/e1ypdi3hns7x5ogibmwwmkhp0uc6c0xf/FB71TGS_38999_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Өздігінен қорғайтын өзекті сым FB 71TGS 0.8 мм |
| Ең жоғары баға | 1060.00 |
| Таза салмағы, кг | 1 |
| Ең төменгі баға | 1060.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Өздігінен қорғайтын өзекті сым FB 71TGS 0.8 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Өздігінен қорғайтын өзекті сым FB 71TGS 0.8 мм |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 15473 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190807 |
| Тауардың ені, мм | 105 |
| Шиптордың ені | 105.00 |
| Штрих-код | 4260298389997 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

