
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 0.8 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 0.8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2780 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31 518 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FB 70S 0.8 мм сымға арналған дәнекерлеу жартылай автоматтары |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 60.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 200 / 5 |
| Сымның диаметрі, мм | 0,8 |
| Ұзындық_шиптор | 209.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e81/omke1kdc4i1gd1evviadkao0b0i1my8h/FB70S_31518_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 0.8 мм |
| Ең жоғары баға | 2190.00 |
| Ең төменгі баға | 2190.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 0.8 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 0.8 мм |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8305 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190807 |
| Шиптордың ені | 213.00 |
| Штрих-код | 4260614315181 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

