
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 200мм 5 кг
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 200мм 5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2701 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31 519 |
| Биіктік_шиптор | 60.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 200 / 5 |
| Сымның диаметрі, мм | 1 |
| Ұзындық_шиптор | 209.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 200мм 5 кг |
| Ең жоғары баға | 2120.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Таза салмағы, кг | 5 |
| Ең төменгі баға | 2120.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 200мм 5 кг |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 200мм 5 кг |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қамту | мыс жалатылған |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7638 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190807 |
| Шиптордың ені | 213.00 |
| Штрих-код | 4260614315198 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

