
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 270 мм 15 кг
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 270 мм 15 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3365 |
| Артикул | 31 520 |
| Биіктік_шиптор | 275.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 270 / 15 |
| Сымның диаметрі, мм | 1 |
| Ұзындық_шиптор | 110.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/03d/b4qsipitdhu27porqocykpbhkw53gz6z/FB70S_31520_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 270 мм 15 кг |
| Ең жоғары баға | 5810.00 |
| Ең төменгі баға | 5810.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 270 мм 15 кг |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.0 мм катушка 270 мм 15 кг |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7516 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190708 |
| Шиптордың ені | 275.00 |
| Штрих-код | 4260614315204 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

