
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.2 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2982 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31 521 |
| Биіктік_шиптор | 275.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 270 / 15 |
| Сымның диаметрі, мм | 1,2 |
| Ұзындық_шиптор | 110.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/409/n7wmigj05k3ygxzn0vcjehdm03tbg1wb/31521_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/aa7/2k09mqu5c1bczxm4ybxticv253b02h2j/31521_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.2 мм |
| Ең жоғары баға | 5490.00 |
| Таза салмағы, кг | 15 |
| Ең төменгі баға | 5490.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.2 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тұтас қималы дәнекерлеу сымы FB 70S 1.2 мм |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6740 |
| Шиптордың ені | 275.00 |
| Штрих-код | 4260614315211 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

