
FUBAG Startmaster BS 25000 (230V) қос режимді автоматика блогы. Бір фазалы.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Startmaster BS 25000 (230V) қос режимді автоматика блогы. Бір фазалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3274 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 431244 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Startmaster DS 25000 автоматика блогына арналған электр станциясы, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 250.00 |
| Ұзындық_шиптор | 530.00 |
| Қорғау класы (IP) | IP20 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Startmaster BS 25000 (230V) қос режимді автоматика блогы. Бір фазалы. |
| Ең жоғары баға | 42330.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Таза салмағы, кг | 11,8 |
| Ең төменгі баға | 42330.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Startmaster BS 25000 (230V) қос режимді автоматика блогы. Бір фазалы. |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Startmaster BS 25000 (230V) қос режимді автоматика блогы. Бір фазалы. |
| Қоректендіру кернеуі, В | 230 |
| Номиналды ток, А | 100 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28U4NGOORCV |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 11173 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20000306 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/2e1/xnyd6939qaso9tutmh2j40hj25smum06/fbgManual_Startmaster25000.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/d3e/sz4qw5h2qkiqa73fxsou3tr0fe0jy196/kart_shema_431244.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Шиптордың ені | 440.00 |
| Штрих-код | 4260614312449 |
| Қоршаған ортаның пайдалану температурасы, С, min/max | -20°С...+55°С |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

