
FUBAG Startmaster BS 25000 D (400V) қос режимді автоматика блогы. Үш фазалы.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Startmaster BS 25000 D (400V) қос режимді автоматика блогы. Үш фазалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3067 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 431245 |
| Салмақ | 13 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 250.00 |
| Ұзындық_шиптор | 530.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/802/rl5y3j8xzk3duac6zdpxisk5z0uowy1w/StartmasterBS25000D_431245_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/a2f/xydkm0gkrotlejz1aast8jok0rqv33wo/StartmasterBS25000D_431245_V3.jpg |
| Қорғау класы (IP) | IP20 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Startmaster BS 25000 D (400V) қос режимді автоматика блогы. Үш фазалы. |
| Ең жоғары баға | 49860.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Брутто салмағы, кг | 13 |
| Таза салмағы, кг | 12,4 |
| Ең төменгі баға | 49860.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Startmaster BS 25000 D (400V) қос режимді автоматика блогы. Үш фазалы. |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Startmaster BS 25000 D (400V) қос режимді автоматика блогы. Үш фазалы. |
| Аккумулятордың кернеуі, а, В | 12 |
| Зарядтау кернеуі, В | 13,2 |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Номиналды ток, А | 60 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28U4NGMHN46 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 11206 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/2e1/xnyd6939qaso9tutmh2j40hj25smum06/fbgManual_Startmaster25000.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/1f6/tydzm4is3o0pkay32k10ip0j8mhkbn05/kart_shema_431245.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Шиптордың ені | 440.00 |
| Штрих-код | 4260614312456 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

