
FUBAG Магнитті аспа (клипса) M-Clip
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Магнитті аспа (клипса) M-Clip
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3586 |
| Артикул | 31644 |
| Салмақ | 0,284 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Лазерлік деңгейлер |
| Ішкі бұранда | 1/4" және 5/8" ішкі жіптері бар екі тесік |
| Биіктік_шиптор | 55.00 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e44/8r0o5l57381v6q8z9up3mvfu2dyvqntb/pm_clip_31644_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/295/povl59o06y0e3tjesf1erbluxd6vvdfe/pm_clip_31644_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Магнитті аспа (клипса) M-Clip |
| Ең жоғары баға | 1140.30 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 1140.30 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Магнитті аспа (клипса) M-Clip |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Магнитті аспа (клипса) M-Clip |
| Сыртқы бұранда | 1/4" |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5558 |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4260614316447 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

