
FUBAG магнитті аса қуатты аспалы PM-Clip
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG магнитті аса қуатты аспалы PM-Clip
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3583 |
| Артикул | 31643 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Лазерлік деңгейлер |
| Ішкі бұранда | 1/4" және 5/8" ішкі жіптері бар екі тесік |
| Биіктік_шиптор | 63.00 |
| Ұзындық_шиптор | 120.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/caa/d3feog2wsgfh00v81wxfksuqk4qwp017/31643_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/a0e/kkv6evej4znwknacmvjjwiue3xxklmox/31643_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG магнитті аса қуатты аспалы PM-Clip |
| Ең жоғары баға | 876.60 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 876.60 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG магнитті аса қуатты аспалы PM-Clip |
| Сайттың атауы толық | FUBAG магнитті аса қуатты аспалы PM-Clip |
| Сыртқы бұранда | 1/4" |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6495 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260614316430 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

