
FUBAG лазерлік 3D деңгейі Pyramid 30R V2х360Х360
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG лазерлік 3D деңгейі Pyramid 30R V2х360Х360
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.958 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8852 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31631 |
| Батарея | 4*AA 1,5V |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Лазерлік қашықтық өлшегіштер, Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, рефлектор, Лазерлік рефлектор, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 140.00 |
| Өлшеу диапазоны/қабылдағышпен, м | 20/50 |
| Өздігінен тегістеу диапазоны | ±3° |
| Ұзындық_шиптор | 195.00 |
| Қосымша функциялар | көлбеу жазықтықтардың құрылысы, жазықтықтарды кезектесіп немесе бір уақытта қосу мүмкіндігі |
| Шаң-ылғалдан қорғау класы | IP54 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақтау | қап нейлоннан, батареялар 4 АА 1.5 V |
| Сызықтардың/жазықтықтардың конфигурациясы | Үш өлшемді 3D белгілеу: 360° сыпырғышпен үш ортогональды лазерлік жазықтық |
| Қысқаша атауы | FUBAG Pyramid 30R V2х360H360 |
| Штативке бекіту | 1/4'' |
| Ең жоғары баға | 10107.00 |
| Ең төменгі баға | 10107.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Pyramid 30R V2х360H360 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG лазерлік 3D деңгейі Pyramid 30R V2х360Х360 |
| Қабылдағышпен жұмыс істеу үшін импульстік режимнің болуы | Иә |
| Лазер сәулелерінің бағыты | сыпыру бұрышы 360 градус көлденең жазықтық және сыпыру бұрышы 360 градус 2 тік жазықтық. |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM38NURU , VN6RGUKM3GVT8N , VN6RGUKM42AJM1, VN6RGUKM4VF4PU, VN6RGUKM3J6PHB, VN6RGUKM3OC0AE, VN6RGUKM353ORG, VN6RGUKM3EQKUU, VN6RGUKM3V524G, VN6RGUKM4GSI6D, VN6RGUKM3BOD68 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Артықшылықтары | 3D сыпыру, Жазықтықтарды икемді баптау, Импульстік режим, Маятникті құлыптау, Штативке арналған әмбебап жіп |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6240 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20200424 |
| Лазер түрі | 635 - 650 нм, қызыл, 2М сыныбы |
| Өздігінен тегістеу дәлдігі | ±2mm/10m |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/327/z7qn5tlt3o7ie7mktaiwbiws286qna8m/Manual_Piramid_30_Print.pdf |
| Түсі | қызыл-қара |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Шиптордың ені | 155.00 |
| Штрих-код | 4260614316317 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

