
FUBAG жасыл сәулесі бар Crystal 20G VH лазерлік деңгейі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG жасыл сәулесі бар Crystal 20G VH лазерлік деңгейі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.568 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4516 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 31627 |
| Батарея | 3*AA 1,5V |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Лазерлік қашықтық өлшегіштер, Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, рефлектор, Лазерлік рефлектор, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 95.00 |
| Өлшеу диапазоны/қабылдағышпен, м | 25/50 |
| Өздігінен тегістеу диапазоны | ±3° |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қосымша функциялар | көлбеу сызықтарды салу, екі сәулені кезектестіру немесе бір уақытта қосу мүмкіндігі |
| Шаң-ылғалдан қорғау класы | IP54 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақтау | нейлоннан жасалған қап, 3 АА 1.5 V батареялар |
| Қысқаша атауы | FUBAG жасыл сәулесі бар Crystal 20G VH лазерлік деңгейі |
| Штативке бекіту | 1/4'' |
| Ең жоғары баға | 6545.70 |
| Ең төменгі баға | 6545.70 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG жасыл сәулесі бар Crystal 20G VH лазерлік деңгейі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG жасыл сәулесі бар Crystal 20G VH лазерлік деңгейі |
| Қабылдағышпен жұмыс істеу үшін импульстік режимнің болуы | Иә |
| Лазер сәулелерінің бағыты | 1 тік+1 көлденең, лазерлік крест |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM38NURU , VN6RGUKM3GVT8N , VN6RGUKM42AJM1, VN6RGUKM4VF4PU, VN6RGUKM3OC0AE, VN6RGUKM353ORG, VN6RGUKM3EQKUU, VN6RGUKM3V524G, VN6RGUKM4GSI6D, VN6RGUKM3BOD68 |
| Артықшылықтары | 180° сыпыру бұрышы, Импульстік режим, Маятник құлпы, штативке арналған әмбебап жіп |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7174 |
| Мақалалар | Үйге және жұмысқа арналған таңдау, Үздік лазерлік деңгей |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/acTAct-HVnI?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Лазер түрі | 515 - 520 нм, жасыл, 2М сыныбы |
| Өздігінен тегістеу дәлдігі | ±2mm/10m |
| Лазер сәулелерінің ашылу бұрышы | 180 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/cd2/tlkkh1bmnavep9tjdbv577zlboeanmgr/Manual_Crystal_20_Print.pdf |
| Түсі | қара-жасыл |
| Лазер сәулесінің түсі | жасыл |
| Шиптордың ені | 155.00 |
| Штрих-код | 4260614316270 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

