
FUBAG Лазерлік деңгей Crystal 10R VH.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Лазерлік деңгей Crystal 10R VH.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.47 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8908 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 31622 |
| Батарея | 4*AA 1,5V |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Лазерлік қашықтық өлшегіштер, Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, шағылыстырғыш, Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 127.00 |
| Өлшеу диапазоны/қабылдағышпен, м | 10 |
| Өздігінен тегістеу диапазоны | ±3° |
| Ұзындық_шиптор | 78.00 |
| Қосымша функциялар | көлбеу сызықтарды салу, екі сәулені кезектестіру немесе бір уақытта қосу мүмкіндігі |
| Шаң-ылғалдан қорғау класы | IP54 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Жинақтау | қап нейлоннан, батареялар 4 АА 1.5 V |
| Қысқаша атауы | FUBAG Лазерлік деңгей Crystal 10R VH. |
| Штативке бекіту | 1/4'' |
| Ең жоғары баға | 2878.20 |
| Ең төменгі баға | 2878.20 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Лазерлік деңгей Crystal 10R VH. |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Лазерлік деңгей Crystal 10R VH. |
| Қабылдағышпен жұмыс істеу үшін импульстік режимнің болуы | Жоқ |
| Лазер сәулелерінің бағыты | 1 тік+1 көлденең, лазерлік крест |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM38NURU , VN6RGUKM3GVT8N , VN6RGUKM42AJM1, VN6RGUKM4VF4PU, VN6RGUKM3J6PHB, VN6RGUKM3OC0AE, VN6RGUKM3EQKUU, VN6RGUKM3V524G, VN6RGUKM4GSI6D, VN6RGUKM3BOD68 |
| Артықшылықтары | 180° сыпыру бұрышы, Икемді жазықтықты орнату, Маятникті құлыптау, штативке арналған әмбебап жіп |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4713 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20200424 |
| Лазер түрі | 635 - 650 нм, қызыл, 2 класс |
| Өздігінен тегістеу дәлдігі | ±1mm/3m |
| Лазер сәулелерінің ашылу бұрышы | 120 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/f42/0dosx08ty2s7cqqfl72bllx4g2f1fj7f/Manual_Crystal_10_Print.pdf |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Шиптордың ені | 104.00 |
| Штрих-код | 4260614316225 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

