
Crystal 10R VH Set аксессуарлары бар FUBAG лазерлік деңгейі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Crystal 10R VH Set аксессуарлары бар FUBAG лазерлік деңгейі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.938 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3576 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 31623 |
| Батарея | 4*AA 1,5V |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Лазерлік қашықтық өлшегіштер, Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, рефлектор, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 480.00 |
| Өлшеу диапазоны/қабылдағышпен, м | 10 |
| Өздігінен тегістеу диапазоны | ±3° |
| Ұзындық_шиптор | 82.00 |
| Қосымша функциялар | көлбеу сызықтарды салу, екі сәулені кезектестіру немесе бір уақытта қосу мүмкіндігі |
| Шаң-ылғалдан қорғау класы | IP54 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақтау | нейлоннан жасалған қап, батареялар 4 АА 1.5 V, нысана, штатив (1,06 м) |
| Қысқаша атауы | Аксессуарлар жиынтығы бар FUBAG Crystal 10R VH жинағы |
| Штативке бекіту | 1/4'' |
| Ең жоғары баға | 3176.10 |
| Ең төменгі баға | 3176.10 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Аксессуарлар жиынтығы бар FUBAG Crystal 10R VH жинағы |
| Сайттың атауы толық | Crystal 10R VH Set аксессуарлары бар FUBAG лазерлік деңгейі |
| Қабылдағышпен жұмыс істеу үшін импульстік режимнің болуы | Жоқ |
| Лазер сәулелерінің бағыты | 1 тік+1 көлденең, лазерлік крест |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM3GVT8N, VN6RGUKM4GSI6D, VN6RGUKM3V524G, VN6RGUKM3EQKUU, VN6RGUKM353ORG, VN6RGUKM3OC0AE, VN6RGUKM3J6PHB, VN6RGUKM4VF4PU, VN6RGUKM42AJM1 |
| Артықшылықтары | Ұшақтарды икемді баптау, Штативке арналған әмбебап бұранда, Маятникті құлыптау, 180° сыпыру бұрышы |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9785 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20200424 |
| Мақалалар | Үйге және жұмысқа арналған таңдау, Үздік лазерлік деңгей |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/acTAct-HVnI?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Лазер түрі | 635 - 650 нм, қызыл, 2 класс |
| Өздігінен тегістеу дәлдігі | ±1mm/3m |
| Лазер сәулелерінің ашылу бұрышы | 120 ° |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/f42/0dosx08ty2s7cqqfl72bllx4g2f1fj7f/Manual_Crystal_10_Print.pdf |
| Түсі | қызыл-қара |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Шиптордың ені | 102.00 |
| Штрих-код | 4260614316232 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

