
FUBAG Lasex 60 лазерлік қашықтық өлшегіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Lasex 60 лазерлік қашықтық өлшегіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2536 |
| Артикул | 31637 |
| Батарея | 1,5В 2*ААА типі |
| Салмақ | 0,184 кг |
| Салмағы, г | 110 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Лазерлік деңгейлер, Көзілдірік, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Өлшеу уақыты | ?1s |
| Өлшем бірліктерін таңдау (м/дм/фут) | Иә |
| Есептеу нүктесін таңдау | Иә |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 50.00 |
| Өлшемдер диапазоны, м | 0,05-60 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Ұзындықты өлшеу | Иә |
| Көлемді өлшеу | Иә |
| Ауданды өлшеу | Иә |
| Лазер сыныбы | 635 nm RED laser, CLASS 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Дисплейдегі жолдар саны | 4 |
| Жинақтау | нейлоннан жасалған қап, батареялар 2 ААА 1.5 V |
| Қысқаша атауы | FUBAG Lasex 60 |
| Ең жоғары баға | 3272.40 |
| Таза салмағы, кг | 0.11 |
| Ең төменгі баға | 3272.40 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Lasex 60 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Lasex 60 лазерлік қашықтық өлшегіш |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Естелік | 30 өлшем |
| Дисплейді жарықтандыру | Иә |
| Каталог мәзірінде көрсету (өзекті) | Өлшеу құралы |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM5VGG8C, VN6RGUKM61JTAF |
| Артықшылықтары | Жарықтандырылған дисплей, Пифагор теоремасы бойынша есептеулер, Көпіршік деңгейі (ватерпас), Жиынтықтағы аксессуарлар |
| Өлшемдері, мм | 112х50х25 |
| Екі нүктенің арақашықтығы | Иә |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Қосу, азайту | Иә |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12412 |
| Мақалалар | Үйге және жұмысқа арналған таңдау, Үздік лазерлік деңгей |
| Шаңнан ылғалдан қорғау дәрежесі | IP54 |
| Сақтаудың температуралық диапазоны | -20C°~ 60C° |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/UGwghqBItFU?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Өлшемдердің дәлдігі | қосу немесе азайту 2 мм |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/91c/i6b3t5jv53399qclekhy0ebf1c3yiccg/Manual_Lasex20_40_60_Print.pdf |
| Пифагор бойынша деректерді есептеу функциялары | Иә |
| Функция Min/Max Трекинг (үздіксіз өлшеу) | Иә |
| Түсі | қызыл-қара |
| Шиптордың ені | 87.00 |
| Штрих-код | 4260614316379 |
| Қоршаған ортаның пайдалану температурасы, С, min/max | 0°С...+40°С |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

