
FUBAG оттық FB 550W 5m
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG оттық FB 550W 5m
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3219 |
| Артикул | 31654 |
| Биіктік_шиптор | 80.00 |
| Сымның диаметрі, мм | 1,0 - 1,6 |
| Жанарғының ұзындығы, м | 5 |
| Ұзындық_шиптор | 535.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB 550W 5m |
| Ең жоғары баға | 32810.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Салқындату әдісі | сұйық |
| Ең төменгі баға | 32810.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB 550W 5m |
| Сайттың атауы толық | FUBAG оттық FB 550W 5m |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | INMIG 500Т DW syn, 500Т DW syn pulse |
| Қосқыш | Еуро |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Дәнекерлеу тогы ПВ 100% / ar 80% +CO2 20%, Ал | 500 400 /pulse/ |
| ПВ 100% / СО2, А кезіндегі дәнекерлеу тогы | 550 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3831 |
| Шиптордың ені | 400.00 |
| Штрих-код | 4260614316546 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

