
FUBAG оттық FB 600W 3m
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG оттық FB 600W 3m
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3984 |
| Артикул | 31655 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шланг-пакет астындағы дәнекерлеу жартылай автоматтары |
| Биіктік_шиптор | 80.00 |
| Сымның диаметрі, мм | 1,0 - 1,6 |
| Жанарғының ұзындығы, м | 3 |
| Ұзындық_шиптор | 535.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB 600W 3m |
| Ең жоғары баға | 25670.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Салқындату әдісі | сұйық |
| Ең төменгі баға | 25670.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB 600W 3m |
| Сайттың атауы толық | FUBAG оттық FB 600W 3m |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | INMIG 500Т DW syn, 500Т DW syn pulse |
| Қосқыш | Еуро |
| ПВ 100% / СО2, А кезіндегі дәнекерлеу тогы | 600 |
| Ar 80% + CO2 20% қоспасындағы ПВ 60% кезіндегі дәнекерлеу тогы, А | 550 450 /pulse/ |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4110 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20171211 |
| Түсі | Қызыл |
| Шиптордың ені | 400.00 |
| Штрих-код | 4260614316553 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

